Pomogę Ci w założeniu firmy i ułożeniu całego planu działania

Co zrobimy i co zyskasz:

Zaczniemy od ułożenia całego planu, przeanalizowania Twojego pomysłu i sprawdzenia go w rzeczywistości.

Jest tak, że masz plan w głowie, pomysł na biznes. Sprawdzasz sam konkurencję, czytasz bardzo dużo na temat tego pomysłu lub czegoś podobnego. Szukasz wielu informacji, które odpowiadają na Twoje pytania, albo powodują, że powstaje ich więcej.

Jednak nie masz pewności, że jest to dobry pomysł, ale czujesz w głębi serca, że to jest to. Rozumiem Cię.

Przechodziłem przez to kilka razy, jednak często trzymałem pomysły dla siebie lub sprawdzałem je sam. Nie tędy droga. 

Przed tym, jak pomyślisz o rzuceniu pracy, by zrealizować pomysł i zaczniesz podejmować kroki w tym kierunku, sprawdź dokładnie ten pomysł.

W tym właśnie chcę Ci pomóc. Przedstawię Ci możliwości darmowego przetestowania pomysłu lub płatnego.

Gdy pomysł jest odpowiedni i przeanalizowany zabierzemy się za założenie działalności gospodarczej lub spółki.

Gdy już będziemy mieli wszystko poukładane i ustalone, pokażę Ci jak w prosty sposób założyć firmę lub spółkę, przejdziemy sprawnie przez wszystkie formalności oraz przedstawię Ci, jakie koszty musisz ponieść w związku z zarejestrowaniem firmy. Wytłumaczę Ci, jak działa działalność gospodarcza, a jak spółka. Jak w każdym z tych rodzajów działalności gospodarczej możesz działać.

Firma założona to zabieramy się za dobór odpowiedniej księgowości, biura lub biura wirtualnego, bankowości i przede wszystkim obniżenie kosztów stałych.

Odpowiednia księgowość to podstawa, ale nie musisz za nią dużo płacić. Powiem Ci, co jest istotne przy wyborze firmy księgowej, jaki jest zakres działania oraz co możesz od nich wymagać, a co Ty musisz dać od siebie. Dam Ci wiedzę, która będzie pozwalała skontrolować działania Twojej księgowości.

Biuro musisz mieć – formalnie. Gdy zaczynasz rozwijać firmę, liczysz się z każdym groszem. Każdy to rozumie i nie zawsze stać Cię jest na wynajem biura, a w wynajmowanym mieszkaniu nie zawsze jest możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej. Jest na to rozwiązanie – wirtualne biuro. Dlatego ten temat jest ważny i warto wszystko przeanalizować. Sprawdzimy wspólnie, czy jest Ci potrzebne na początku biuro i wysokie koszty, czy raczej zdecydować się na usługi biura wirtualnego. Może uda Ci się dogadać z właścicielem wynajmowanego mieszkania, ale musisz mu przedstawić zakres działania, by nie myślał, że zrobisz z jego mieszkania wielki magazyn. Wszystko to można spokojnie ułożyć w dobry plan.

Warto pomyśleć nad bankowością. Dobór odpowiedniego banku to zmniejszenie kosztów stałych, odpowiednia oferta i możliwości, które pomogą rozwinąć firmę oraz promocje, na których można wiele zyskać.

Ułóżmy plan działania na kilka miesięcy

Rozwój i plan idą w jednej parze. Dlatego warto zapisać wszystko, by móc powracać do zapisek i początkowych ustaleń.

Wszystko możemy omówić na spotkaniu, telefonicznie lub mailowo. Wybór należy do Ciebie.

Napisz do mnie krótką wiadomość, zostawiając dane kontaktowe, a odezwę się do Ciebie z propozycją współpracy.